cmrdialog.pl

cmrdialog.pl

terapia logopedyczna gloski t

W efekcie, wszelkie przeciążenia lub zaburzenia w aktywności neuronów znalezione w autyzmie może predysponować osoby z padaczką.

Wpływ choroby

Dla niektórych dzieci dotkniętych autyzmem, pierwszy odcinek napadów może być wywołany przez choroby. Niektóre drgawki można rzeczywiście wywołane przez początku gorączki u dziecka. Znany również jako drgawek gorączkowych, zdarzenia te nie są rzadkie u dzieci z wysoką gorączką, niezależnie od tego, czy autyzm jest obecny czy nie.

Występowanie gorączki, samo w sobie, stanowi układ odpornościowy kopanie w biegu. Część odpowiedzi układu immunologicznego polega na tworzeniu zapalenie jako środek do odizolowania zagrożenia lub zarodka lub wirusa. Według Klucza stronie autyzm, przeciwciała uwalniane w procesie mogą zakłócać aktywności neuronów w mózgu u dzieci autystycznych. Kiedy to nastąpi, istnieje zwiększone ryzyko wystąpienia napadu od sieci neuronowej mózgu zostało zakłócone.

czynniki środowiskowe

Według Journal of zapalenie neurogenne, 25 procent dzieci cierpiących na autyzm mają również pewną formę stanów alergicznych. W skrócie, reakcja alergiczna jest odpowiedź układu immunologicznego w przypadku gdy dana jednostka, w wielu przypadkach atakuje się w dążeniu do ochrony organizmu przed postrzegane zagrożenie. Ta odpowiedź z kolei wywołuje stan zapalny w dotkniętych obszarach.

W oparciu o chemiczne uwalniane w organizmie i mózgu podczas reakcji alergicznej, czynniki środowiskowe, takie jak alergie i stres mogą odgrywać rolę w połączeniu pomiędzy drgawek i autyzm. W przypadku reakcji stresowych, substancje wydzielane przez mózg w odpowiedzi na stresowy mogą mieć również negatywny wpływ tych o aktywności neuronów.

Wpływ na bariery krew-mózg

Komórki mózgu mają powłokę ochronną, która zapobiega pewnych materiałów z crossing over z krwiobiegu do mózgu.Ta powłoka pełni funkcję bariery krew-mózg. Dla osób dotkniętych autyzmem i / lub padaczką, alergie, gorączka i stres może wpływać na zdolność barierę krew-mózg, aby właściwie chronić komórki mózgu.

Badania Badania cytowane w Journal of zapalenie neurogenne opisuje pewne warunki, takie jak stres, gorączka http://poradniastopy.pl/choroba-stop/klamry-wrastajace-paznokcie/ i reakcje alergiczne mają tendencję do osłabienia bariery krew-mózg u osób dotkniętych autyzmem i drgawek. Badania również przechodzi na spekulować, czy leczenie neurologicznym stanem zapalnym mogą być bardziej skuteczne w leczeniu padaczki, gdy leki przeciwdrgawkowe nie.

– autor artykułu