cmrdialog.pl

cmrdialog.pl

terapia logopedyczna etapy

Terapia Tear stożka rotatorów może leczyć naturalnie

Przed skokiem do zabiegu, trochę czasu, aby kształcić się na wszystkich opcji. W niektórych przypadkach, uszkodzenie rotatorów można wyleczyć naturalnie przez fizykoterapii, bez nagrobki granitowe konieczności zabiegu chirurgicznego lub innych środków inwazyjne.

Nieco ponad rok temu, w momencie pisania tego tekstu, zauważyłem, tępy ból w prawym ramieniu. Ból był powiększony kiedy podniosłem rękę nad głowę. Jestem bardzo aktywny fizycznie w podnoszeniu ciężarów i sztuk walki, więc pomyślałem, że po prostu miał napięte mięśnie i ból odejdzie na jego własne. To nie tak. Zrobiło się coraz gorzej, do punktu, gdzie miałem do podjęcia działań lekarza.

Zamiast operacji, zdecydowałem się pójść z programu terapii rotator cuff. To był powolny będzie na początku, ale po 7 miesiącach wynosiła 90% bezbolesne. Cieszę się, że ponad rok później, jestem teraz 100% bezbolesne i mają pełne wykorzystanie mojego barku i ramienia ponownie.

Należy pamiętać, że stożka rotatorów składa się ze skomplikowanych kombinacji małych mięśni i tkanki łącznej. Wszelkie ćwiczenia rotatorów należy zrobić powoli i odporności na światło albo uruchomić ryzyko obciążające swoją szkodę. Jest to z pewnością właściwa droga i bardzo zły sposób to zrobić.

Podczas badania różnych programów terapeutycznych rotatorów, nie ulec pokusie, aby podążać za radą kogoś uzdrowił ich ramię przez siebie odkrycia. Mogą one być skuteczne, ale takie podejście jest zbyt ryzykowne próbować naśladować. postępuj tylko program, który został opracowany przez lekarza, który specjalizuje się w urazach rotatorów.

– autor artykułu