cmrdialog.pl

cmrdialog.pl

terapia mowy po udarze

terapia mowy po udarze

W jaki sposób wpływa Hormony odzyskiwania mięśni i kości

Gdy kości i mięśnie są uszkodzone, organizm zwykle ma możliwość odzyskania przez siebie. Czyni to dzięki pomocy niektórych hormonów. Poniżej znajduje się lista niektórych hormonów, które pomagają w kości i regeneracji mięśni i ich wpływ na mięśnie i kości.

Niech najpierw omówić hormony wpływające na regenerację mięśni.

Pierwszy na liście jest testosteronem. Hormon ten pomaga w regeneracji mięśni poprzez zwiększenie syntezy białek w organizmie. Twoje mięśnie potrzebują białka, aby dobrze funkcjonować zatem synteza białka jest bardzo ważne. To jest powód, dlaczego wielu ekspertów zaleca suplementacja przed i po wykonaniu procedury wykonywania. Suplementy, które dostarczają aminokwasów do organizmu bardzo pomoże w poprawie efektów Testosteron w regeneracji mięśni.

Drugi w pożądanie jest insulina. Insulina jest hormonem, który jest bardzo ważne dla osób chorych na cukrzycę. Reguluje poziom cukru w ??organizmie. Jednak insulina nie tylko pomaga w regulacji poziomu cukru we krwi, ale także pomaga w regeneracji mięśni. Podczas ćwiczeń, organizm produkuje więcej insuliny. W ten sposób mięśnie otrzymują wystarczającej ilości glukozy i energii, gdy robi swoje procedury treningu. Insulina ułatwia również ciało transportowania i absorpcji aminokwasów w celu zwiększenia syntezy białka. Jest to również powód, dlaczego eksperci nie zalecają ćwiczenia z pustym żołądkiem. Musisz węglowodanów na energię.

Trzeci na liście jest hormon wzrostu. Hormon ten pozwala także syntezę białka w organizmie. Pomaga również w zwiększenie produkcji insuliny, jak hormony, które pomagają w żywieniu mięśni podczas ćwiczeń. Obie z nich są przydatne w tworzeniu włókien mięśni owych mięśnia. Istnieje kilka suplementy dostępne na rynku, w celu zwiększenia produkcji hormonów wzrostu.

– autor artykułu