cmrdialog.pl

cmrdialog.pl

terapia mowy dziecka z zespolem aspergera

terapia mowy dziecka z zespolem aspergera

Autyzm Przyczyna – Więc, co dokładnie powoduje autyzm Zresztą

Jest to pytanie, na które został poproszony przez wielu ludzi na wiele lat, szczególnie późno, ponieważ liczba dzieci autystycznych wydaje się być cały czas wysokie. Istnieje wiele badań naukowych prowadzonych w celu znalezienia dokładnej przyczyny autyzmu, a jednocześnie istnieje kilka teorii, żadna z nich nie została udowodniona, jak dotąd.

Obecnie naukowcy medycznych myśli, że autyzm może być spowodowany przez cechy genetyczne, lub markera, a są badania prowadzone próbować udowodnić. Jest to skomplikowane, ponieważ naukowcy uważają, że autyzm jest spowodowane przez kilka genów, które mieszają się, aby spowodować autyzm. Jeśli masz jedno dziecko, które jest już zdiagnozowany jako autystyczne, trzeba o osiem procent szans na inne dzieci będących autystyczne, jak również.

Autyzm jest również u dzieci, które mają już inne problemy zdrowotne, więc naukowcy są również patrząc na te linki, jak również. Niemowlęta i dzieci którzy PKU, i nie daj się odpowiedniego leczenia, mają większe szanse na później rozwijającego autyzmem, a także tych, rozpoznano różyczki, toksoplazmozy, cytomegalii lub, znanym również jako CMV. Nie znaczy, że należy wpadać w panikę, jeśli dziecko zdiagnozowano u jednego z tych warunków, ale niektóre dzieci z autyzmem miały te problemy.

W pewnym momencie, naukowcy i lekarze też, że autyzm może być spowodowane przez ciężki uraz emocjonalny, jak widząc przerażającą wypadku, zaniedbania, ani nic traumatycznego dzieje we wczesnym okresie życia dziecka. Ponieważ nie było ostateczne potwierdzenie tych teorii, że zostały już wycofane.

Wiele dzieci z autyzmem, które zostały przetestowane zostały stwierdzono wysoki poziom rtęci we krwi, co jest jednym z powodów, dlaczego tak wielu uwierzyło, że szczepionki dzieciństwa byli winni.

– autor artykułu