cmrdialog.pl

cmrdialog.pl

terapia logopedyczna gloski r

Wyeliminować lub znacznie ograniczyć nabiał i zboża – jest źródłem alergii, że dziecko będzie bardzo wrażliwy – wykorzystanie soi jako alternatywnego źródła pożywienia.

Zwiększenie spożycia białka do zastąpienia brakujących aminokwasów.

Suplementy

Suplementy mogą pomóc poprzez dostarczanie niezbędnych składników odżywczych, aby uczynić biochemiczne reakcje wznowi pracę; Potrzebne są też one do naprawy szkód spowodowanych przez tego toksycznego budować i aby pomóc dzieciom wchłaniania substancji odżywczych.

Dodatki obejmują:

Pochodzenia roślinnego minerały koloidalne – to ponad 98% przyswajalne i dostarczają wszystkich składników mineralnych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania.

Multiwitaminowe / amino wzór kwas w postaci ciekłej lub tabletki – witaminy i białka są wymagane do prawidłowego metabolizmu zastąpić niedobór aminokwasów oraz odbudować ciała.

Enzymów trawiennych, aby pomóc organizmowi w trawieniu białka; szkód spowodowanych cukru i innych toksyn doprowadzi do bardzo słabe wchłanianie pokarmu.

Przeciwutleniacze są zobowiązani do odwrotnej wpływ toksycznych szkody wyrządzone ciała przez słaby metabolizm cukru.

Dodatek chromu / wanadu pomoże pomagając utrzymać zdrowy poziom cukru we krwi.

Drugging naszej młodzieży

Istnieje wiele innych chorób i wyzwania, które mają wpływ na zdrowie dzieci, ale skupiliśmy się na tych szczególnych problemów, ponieważ mają takie katastrofalne wpływa na rodzinnym i szkolnym życiu. Choroby te mogą być leczone lub przynajmniej kontrolowana i poprawie i nie wiąże się nasze dzieci uzależnionych od narkotyków.

Leki takie jak Ritalin i Prozac tylko podporządkować dziecku podczas gdy problem idzie zaznaczone. Wynikają one z uzależnienia od narkotyków i znaczących skutków ubocznych, takich jak pogorszenie stanu, gdy dziecko jest wyłączony leku, ślinotok, senność i wybuchowych i gwałtownych emocji.Odnotowano również brak długoterminowych badań do zagrożeń dla zdrowia związanych z wprowadzeniem małych dzieci na niebezpiecznym narkotykiem.

Podsumowanie

choroby wieku dziecięcego, takie jak autyzm, ADHD, ADD i wynik z biochemicznego awarii, która powoduje nagromadzenie toksycznych u dziecka i ich niezdolność do metabolizowania cukru.

zmiany diety i stylu życia wymagają całkowitego wyeliminowania cukru i zwiększają zawartość białka i świeżych owoców i warzyw.

Naturalne leczenie wiąże uzupełnienie z pochodzenia roślinnego, minerały koloidalne kwasu multiwitamina / aminową, przeciwutleniaczy i enzymów trawiennych. Będą one naprawić szkody, dostać organizm funkcjonuje prawidłowo i upewnić się, że dziecko odbiera dobre odżywianie.

– autor artykułu