cmrdialog.pl

cmrdialog.pl

terapia mowy dzieci z uposledzeniem umyslowym

terapia mowy dzieci z uposledzeniem umyslowym

Autyzm Leczenie – Biomedical Zabiegi dla dorosłych z autyzmem

Chciałbym powiedzieć trochę o czymś z względami do dorosłych, którzy są na spektrum autyzmu. Kwestia jest słowo „lekarstwo”, który został wykorzystany w społeczności biomedycznej od kilku lat. Nie wszyscy lekarze stosują kurację Word, ale także kilka osób, które korzystają z lekarstwo słowo jako cel lub potencjałem dla osób z autyzmem. Rozumiem, że użycie tego słowa stworzył kontrowersje i / lub wywołała gniew w naszej społeczności autyzm, zwłaszcza z dorosłymi, którzy mają autyzm.

terapia mowy dzieci z uposledzeniem umyslowym

Chcę podać mój punkt widzenia wyraźnie, nigdy nie użył terminu „lekarstwo” w żadnym z mojego okna dotyczące biomedycznych metod leczenia autyzmu. Choć widziałem ludzi „odzyskać” od podstawowych zagadnień medycznych były zajmujących się termin „lekarstwo” oznacza całkowitą zmianę podstawowej osobowości lub spraw, które mają miejsce u kogoś z autyzmem. Nie zdecydować się użyć tego słowa, a może z pewnością zrozumieć frustrację lub sprzeciwu niektóre osoby z autyzmem mają z jego użytkowaniem.

Widzę biomedycynie w czymś więcej niż tylko diety, dając suplementy lub dając pewne leki. Tak naprawdę chodzi o badanie kliniczne zdrowia danej osoby. I wiele razy występują problemy leżące u podstaw, które należy rozwiązać jak biochemicznych nierównowagi, witamin i aminokwasów braków, alergii pokarmowych, problemów trawiennych lub etażerka, a gdy są one skierowane widać zmiany w poznaniu i poprawy jakości ich życia, czy są one to dziecko, nastolatek lub dorosły z autyzmem. Mówimy o optymalizacji czyjegoś zdrowia, a nie „leczyć”, a dla mnie, nie ma nic złego w próby optymalizacji czyjś potencjał. Wierzę, że poprawa ogólnego stanu zdrowia danej osoby powinny być w centrum każdej pogoni zdrowia, nie zmieniać czyjąś osobowość. Po dokonaniu tych zmian można zauważyć, że mózg, układ odpornościowy, jelit, serca, płuc i ciała wszystkich lepiej funkcjonować.

– autor artykułu