cmrdialog.pl

cmrdialog.pl

terapia logopedyczna gloski sz

Odwrócenie autyzmem i ADD

Posiadanie dziecka urodzonego z nieprawidłowością jest każdy rodzic gorzej strach – ale co, jeśli wiedział, że problemy takie jak autyzm, ADHD, ADD i innych zaburzeń były rzeczywiście spowodowane przez załamanie w procesie biochemicznym i może być odwrócona.

Niektóre informacje tło

Kilka lat temu naukowcy zdrowia pod http://psychoterapiadom.pl/psychoterapia-dzieci kierunkiem dr Paula Bickle, dokonał przełomu, kiedy okazało się, że młodzi ludzie z autyzmem wszyscy mieli problemy immunologiczne, wysoki poziom toksyczności i alkoholu w ich ciałach i brakowało w większości aminokwasów – zwłaszcza tauryny; brakowało również szereg istotnych witamin (w szczególności witaminy B6, witaminy B12 i kwasu foliowego) i wielu minerałów – zwłaszcza magnezu, miedzi i cynku. Te składniki są niezbędne do koniecznych reakcji biologicznych (które przekształcają metioninę do tauryny), które eliminują toksyny i, co bardzo ważne rozkładają cukier.

Jest to czułość cukru (oraz szeregu innych toksyn) i gromadzenie się toksycznego, która prowadzi do nadaktywności i zaburzenia zachowania, w tym obłęd. Innym typowym objawem jest obecność cienie pod oczami – co wskazuje na reakcję alergiczną.

Co ciekawe naukowcy byli w stanie odwrócić 14 z 16 przypadków autyzmu poprzez wprowadzenie zmian do swojej diety – co zwiększa ich białko zaangażowane, świeże spożycie owoców i warzyw, a także poprzez wyeliminowanie cukru suplementacji niezbędnych składników odżywczych.

Ten sam proces można zastosować leczenie ADHD i ADD – łagodniejsza postać tego samego problemu. Oto podsumowanie niektórych zabiegów naturalnych i nutritonal tha można zastosować do ADD, ADHD i autyzmem.

Dieta

Całkowita eliminacja cukru – to jest dla całej rodziny, a nie dziecko – trzeba dawać przykład; ta obejmuje wszystkie formy rafinowanego cukru i przetworzonych lub węglowodanów prostych.

– autor artykułu