cmrdialog.pl

cmrdialog.pl

autyzm a zespol aspergera

autyzm a zespol aspergera

Whiplash zaburzenie związane – Zmiany systemu nerwowego

Gdy uraz występuje takie jak do mięśni i stawów szyi urazu kręgów szyjnych, proces zapalny z uszkodzeniem nerwów miejscowych podnieca i sprawia, że ??nadwrażliwość na bodźce przychodzące. Spanie receptory bólu (nerwów, które nic nie robić przez większość czasu) są budzeni i rozpocząć wysyłanie sygnałów bólowych stopni wodnych na kierunku układu nerwowego. Wszelkie nierozsądne stres lub ruch w uszkodzonych miejscach jest wynagradzany przez ciężką woleja sygnałów bólowych.

autyzm a zespol aspergera

Ten nieustanny grad wejścia ból wpływa na nerwy w ośrodkowym układzie nerwowym, które stają się uczulone przez wejścia bólowych i zacząć się do wzmacniania i zdać się na ból w kierunku mózgu. Jest to znane jako sensytyzacji i może być jednym z powodów, dla ciągłego bólu. Cały szlak ból może stać się ponownie zaprogramować aż do czuciowej kory mózgu, cała ścieżka opracowanie podwyższona wrażliwość na stresy i nakładów.

autyzm a zespol aspergera

Natomiast mechanizmy neurologiczne centralnego układu nerwowego są odpowiedzialne za stopień bólu szyi uszkodzone struktury mogą istnieć i być kontynuowana źródła bólu. Stawy międzykręgowe w szyjce okazały się zwykłe źródła bólu u niektórych pacjentów z przewlekłym zapaleniem kręgów szyjnych. Ból może być także określany który jest ból odczuwany w powierzchni z dala od przypuszczalnego regionu uszkodzenia lub trudności. Układ nerwowy może interpretować ból płynący ze struktur wewnętrznych, takich jak tarcze i aspektów, jak występujące w obszarach neurologiczne dzielących bliskie powiązania z nimi.

Trzy górne poziomy kręgowe i związanych z nimi struktur może odnosić się ból głowy i dolne w dół do pierwszego odcinka piersiowego może odnosić się ból w ramieniu. Więc szyjka może odnosić się ból głowy, sama szyję, ramiona, ramiona i górną i środkową kręgosłupa piersiowego.

– autor artykułu