cmrdialog.pl

cmrdialog.pl

terapia mowy dziecka z rozszczepem podniebienia

terapia mowy dziecka z rozszczepem podniebienia

Analiza chodu i chodu

Podróżując krótkich lub średnich dystansach jest dla nas łatwo osiągnąć poprzez spacery, co jest wygodne i łatwe, ale potrzebuje nasze mięśnie i stawy, aby być w dobrym stanie i być bezbolesne. Mając wystarczającą moc mięśni i stawów wystarczający zakres ruchu w nogach jest niezbędne dla sprawnego chodzenia. Idąc z postępem jedna noga daje podporę ciała, podczas gdy inne huśtawki poprzez które mają być umieszczone do przodu i z kolei do podjęcia ciężaru. Fazy ??wahadłowe oraz stanowiska są najprostszym sposobem na zrozumienie, albo gdy noga jest w danym momencie.

terapia mowy dziecka z rozszczepem podniebienia

Proces przechodzenia przez wszystkie etapy, a wracając do tego samego podnóża znów jest znany jako cykl chodu. Obie stopy na ziemi przez około 10% cyklu chodu, z jednym na ziemię około 40% procent ogólnej. Pozostała część składa się z części wychylenia cykl, nogi są wniesione przez być umieszczone na ziemi się ponownie w następnym etapie. Jak chodzenie staje się szybszy czas trwania tych faz cyklu chodu zmniejsza i kiedy zaczną wtedy nie ma podwójne fazy wsparcia, gdy obie nogi na ziemi w tym samym czasie.

terapia mowy dziecka z rozszczepem podniebienia

Postawa i swing fazy składają się z precyzyjnej i powtarzalnej serii ruchów podczas normalnego poruszania się z pięciu różnych etapach fazy podporu. Są to pierwszy kontakt, odpowiedź załadunku, w połowie postawa, postawa i preswing terminalu, choć pierwszy kontakt jest często określany mianem pięty. Pięty jest nieznaczna mylące, jak niektórzy ludzie nie pięty lub przynajmniej przeniesienie ciężaru z pięty w dalszej fazie. Pięty pozwala na redukcję wstrząsów i utrzymanie stabilności i szybkości transferu masy przy jednoczesnym realizowaniu do nowego nodze.

Fazę wychylenia następuje w drugie ramię wspiera ciężar ciała, przy centrum korpusu wsparcia być umieszczony na nogą, co jest określane jako połowy stanowiska który inicjuje fazy pojedynczego podpór.

– autor artykułu