cmrdialog.pl

cmrdialog.pl

terapia mowy dzieci z wada sluchu

terapia mowy dzieci z wada sluchu

Foot – Część druga

Tkanek miękkich stopy

Kości nie są jedynymi ważnymi strukturami w stopach, istnieją również w mięśniach, więzadeł i ścięgien do rozważenia. Więzadła, twarde zespoły kolagenowe lub pasków podłączyć struktur kostnych i stabilizują stopę, dzięki czemu wszystkie normalne ruchy występować w swoich ciasnych ograniczeń. Struktury otoczkowe są obecne pomiędzy wszystkich stawach stopy, zapewniając stabilność strukturalną stawach stopy i pozwala wyściółki kapsułki do wydzielania płynu odżywczego i smarowania stawów wymaga. Międzystrefowych sklepienia stopy wzdłużnie pod spodem jest więzadło podeszwowe, największa struktura więzadeł w stopę.

terapia mowy dzieci z wada sluchu

Wkładka ortopedyczna więzadło trzyma łuk w miejscu do pewnego stopnia i pomieści energii, gdy idziemy do wykorzystania w następnym kroku, dając nam wiosnę w naszym kroku. Szczep więzadła podeszwowego mogą być ostre i bolesne w więzadła i mają zapukać efektów ze względu na jego rolę drugoplanową. Na tylnej części pięty jest ścięgno Achillesa, duży i silny zespół ścięgna, które jest kontynuacją włóknistej tkanki mięśni łydki, łydki i soleus. Mięśnie łydki zapewniają napęd w chodzenia i biegania i pozwoli nam stanąć na palcach.

Objętych kontrolą to ciekawy opis skomplikowanej techniki chodzenia wszyscy zarządzać tak łatwo. Zwiedzanie składa się z powtarzanym cyklu standardowych ruchów anatomicznych. Gdy stoimy nasz ciężar rozkłada się do przodu i do tyłu nogi. Podczas spaceru pięty uderza w powierzchnię z tyłu i krawędzi zewnętrznej, a następnie przemieszcza się do przodu nacisk na śródstopie i palucha. Niektóre z tych naprężeń jest pochłaniana przez rozciąganie więzadła podeszwowego. Pod ciężarem łuk spłaszcza się nieco, a stopa rolkach wewnątrz, dzięki czemu stopa aby przejść do pozycji zwanej pronacji.

Supination to kolejna pozycja stopa porusza się w kierunku w śródstopiu spadnie na ziemię i zaczyna ponosić ciężar, stopa obraca się na zewnątrz, aż Walker zaczyna odpychać się na palcach, aby mogli podjąć swoją stopę na powierzchni.

– autor artykułu