cmrdialog.pl

cmrdialog.pl

terapia logopedyczna laryngektomowanych

terapia logopedyczna laryngektomowanych

Ekspozycja na rtęć w okresie wczesnego dzieciństwa jest związana z wieloma innymi zaburzeniami, takimi jak powolny rozwój, Attention Deficit Disorder i powolnego rozwoju języka. Istnieje teoria, że ??w przypadku narażenia na metale, takie jak rtęć może powodować takie problemy neurologiczne, to równie dobrze może spowodować zbyt autyzmu.dezynsekcja śląskie i dolnośląskie Możliwe jest narażony na metal w żywności i wody, które można konsumować wspólne pestycydów i innych substancji chemicznych stosowanych wokół domu.

Inne badania wykazały również możliwe połączone między układem immunologicznym a autyzmu, jak również. Istnieją pewne próby leczenia są wykonywane koncentrując się na pobudzanie układu odpornościowego, które pomogą zmniejszyć skutki i objawy spowodowane autyzmem, tak, że osoby z autyzmem lub dziecko może normalnie funkcjonować.

Jeszcze inne teorie wskazują na alergie pokarmowe odgrywa rolę w autyzmie, ale podobnie jak wielu innych teorii, żadna z nich nie została zweryfikowana. Jeszcze inni uważają, że autyzm może być spowodowany przez złe nawyki żywieniowe, lub rodziców, nie upewniając się, że ich dzieci dostać odżywcze potrzebne, ale ta teoria nie ma dowodów na ich poparcie w tej chwili, choć były pewne autystycznych pacjentów, którzy wykazali poprawę, gdy podane witaminy terapii.

Zasadniczo, co to wszystko znaczy, że nikt do tej pory tak naprawdę nie zna dokładnej przyczyny autyzmu. Istnieje wiele pomysłów i teorii, ale żadna, które zostały sprawdzone. W końcu, tak naprawdę nigdy nie możemy wiedzieć, co dokładnie jest przyczyną autyzmu; może skończyć się kombinacją rzeczy. To nie może dać rodzicom wiele nadziei na przyszłość, ale to wszystko jest naprawdę mamy w tej chwili, nieobsługiwanych teorii i maybes.

– autor artykułu